Modelingové kombo Line 6 Spider 15 IV + LINE 6 FBV EXPRESS MKII 2.500,- Kč

Toto je můj inzerát
Vloženo: 9.9.2019 14:12 Typ: Nabízím Kategorie: Hudební nástroje Od: Jan Město: Pastejřík

Prodám:
Kytarové modelingové kombo Line 6 Spider 15 IV -
15 Wattové tranzistorové kombo s 8 palcovým reproduktorem. Obsahuje čtyři kanály, U každého kanálu je možné uložit konkrétní nastavení do presetu. Ovládat lze standardně množství gainu , hlasitost kanálu a celkovou hlasitost. Má 3 pásmový ekvalizér.
Line6 Spider 15 je vhodný jak na domácí cvičení, tak do zkušebny či na menší podium (byl používán se snímáním nástrojovým mikrofonem)
Technické údaje
kanály: Clean, Crunch, Metal, Insane, 4 uživatelské presety, ovládání: Drive, Bass, Mid, Treble, Chanel Volume, Master, efekty: Chorus/Flanger, Phaser, Tremolo, Sweep Echo, Tape Echo, Reverb, Tap-Tempo, sluchátkový / recordingový výstup, Aux-In, zabudovaná ladička
•Vstup pro footswitch
https://frontman.cz/line-6-spider-iv-15w-silne-domaci-kafe

LINE 6 FBV EXPRESS MKII
Tento footswitch slouží k přepínání mezi kanály, pro aktivaci či deaktivaci efektů či efektové smyčky, pro ovládání funkce Tap-Tempo či Volume, jako Wah či Volume pedál, případně jako zobrazovací prvek chromatické ladičky zabudované do aparátů. U aparátů disponující touto funkcí je pomocí FBV možné ovládat looper. Jeho napájení probíhá phantomově pomocí kabelu, který je součástí. Díky USB konektoru je možné tento switch propojit s počítačem a optimalizovat tak jeho možnosti dle vašich požadavků.
https://kytary.cz/line-6-fbv-express-mkii/HN107927/?gclid=CjwKCAjw8NfrBRA7EiwAfiVJpQTJAy4ynCKGqo_a7cTlRIJamu2uuWuLsOg_RIkRoWs541GUKWF68BoCcv4QAvD_B

Při prodeji zvlášť:
Cena komba 1.700
Footsvitch: 1.100


Poslat autorovi email
Vaše jméno
Váš email