DIGITECH GNX3 kytarový multiefekt 3.500,- Kč

Toto je můj inzerát
Vloženo: 11.7.2023 00:13 Typ: Nabízím Kategorie: Zvuková technika Od: Míla Město: PRAHA 4

Kytarový multiefekt s kompletní škálou efektů (3 různé wah-wah, 2 simulace snímačů, compressor, whammy, pitch shifter, detune, 10 rozličných distortion / overdrive efektů, EQ, noise-gate, chorus, flanger, phaser, tremolo, vibrato, rotary speaker, auto-ya, yaya, synthtalk, envelope filter, 5 delayů a 10 reverbů), simulací 21 dvoukanálových aparátů a 17 beden, s programovatelným expression pedálem a osmistopým rekordérem, možnost ovladání přes MIDI, samozřejmá je ladička, automatický bubeník s programovatelnými paterny a výukové funkce Learn-a-Lick. Součástí je zdroj, český manuál, kabeláž.
Logicky řešené ovládání ve třech typech modů - 65 uživatelských a 65 továrních presetů můžete ovládat při živém hraní v Bank modu, kdy využíváte kompletní presety, či v modu Stompbox, kdy lze pracovat samostatně s jednotlivými efekty. Třetí mod je smyčkování a nahrávání.
Na zadní straně jsou všechny potřebné konektory – XLR výstup pro propojení s mixpultem, XLR vstup s nastavitelnou hlasitostí, pokud byste chtěli nahrávat vokály, vstup pro kytaru, vstup pro externí zařízení typu CD nebo mp3 přehrávačů, Line-Out výstupy s možností stereo zapojení, vstup pro externí footswitch, S/PDIF výstup, MIDI-In a MIDI-Thru pro ovládání přes tento protokolu a slot pro paměťové karty SMART MEDIA, kterými lze rozšířit paměťové kapacity rekordéru.
Zvukové ukázky na YouTube, parametry zde: https://kytary.cz/digitech-gnx3/HN071559/

Odpovědět na inzerát
Vaše jméno:
Váš email:
Zpráva: