Soundboks (V3) + 2ks orig. baterií - nehlasitější BT repro 19.900,- Kč

Toto je můj inzerát
Vloženo: 24.10.2023 13:09 Typ: Nabízím Kategorie: Zvuková technika Od: Jakub Město: Uherské Hradiště

Prodám nehlasitější bluetooth repro zn. Soundboks třetí generace s 2 kusy originálních baterií, vše v záruce. Kupováno přímo od výrobce jako první majitel. Vše v super stavu, bez jakýchkoliv závad.

Zde YT recenze:
https://youtu.be/FuD9ujTbZCE?si=Zy1_ZCxxraDaU3gn

A zde nějaké popisky:
Přenosný reproduktor, který spojuje to nejlepší z bluetooth reproduktorů a PA reproduktorů v jednom. Obrovský, poutavý zvuk ze dvou 10"" basových reproduktorů a DSP zlepšující basy. Vstupy pro mikrofon a nástroje pro okamžité hraní. Dlouhá výdrž baterie až 40 hodin.
Soundboks V3 je přenosný výkonný reproduktor, který v extrémně lehkém balení skrývá obrovský, působivý zvuk a hlasitost. S plnou frekvenční odezvou až do 40 Hz vám Soundboks V3 poskytuje silné, artikulované basy a snadno se připojí k vašemu telefonu přes bluetooth. Dva kombinované vstupy zajišťují pohodlné a okamžité přehrávání, ideální pro připojení kytary a vokálního mikrofonu nebo stereo výstupu DJ mixu. Soundboks V3 má vylepšený maximální výkon 126 dB s absolutně žádným zkreslením. Ať už potřebujete pouze výkonný, odolný bluetooth reproduktor, plně přenosný PA reproduktor pro malá live vystoupení bez kompromisů ve zvuku, Soundboks to snadno zvládne.

Soundboks V3 funguje velmi dobře s ostatními zařízeními, se snadným a okamžitým bezdrátovým připojením mezi více jednotkami Soundboks. Soundboks repra jsou poháněny zesilovači třídy D. Jeho efektivnější spotřeba energie také maximalizuje životnost baterie a poskytuje vám až 40 hodin výdrže baterie na jedno nabití při střední hlasitosti, takže můžete ze svého reproduktoru dostat maximum. K trvalé konstrukci reproduktoru přispěla i povrchová úprava skříně, která reproduktoru poskytla hodnocení IP65, které jej chrání před postříkáním, politím a venkovními povětrnostními podmínkami, takže se dobře hodí i pro venkovní akce. Soundboks V3 je všestranný a výkonný hybrid bluetooth a PA systémů.

Odpovědět na inzerát
Vaše jméno:
Váš email:
Zpráva: