VHRelief Andy's Drive - AD909 8.000,- Kč

Toto je můj inzerát
Vloženo: 20.11.2017 19:02 Typ: Nabízím Kategorie: Hudební nástroje Od: Dominik Grulich Město: Hvozd

Dobrý den prodávám svůj efekt VHRelief Andy's Drive - AD909.Efekt mám jeden rok a za tu dobu byl minimálně hraný.Jsem prvním majitelem.Efekt nebyl nikdy ponechán na prachu vždy byl schovaný v pedalboardu.

Informace :
VHRelief Andy's Drive AD909 je nejnovější verzí známého dvoukanálového overdrive kytarového pedálu plně ručně vyráběného v České Republice ze pečlivě vybíraných a individuální testovaných "old-school" analogových součástek (germániový tranzistory apod.). Tento model roku 2011 je vylepšeným pokračovatelem úspěšného modelu AD9, který byl léta aktivní součástí pedalboardu zesnulého Amerického kytaristy Hirama Bullocka. Efekt byl testován a pozitivně hodnocen i dalšími profesionálními kytaristy jako například Henry Tóth, Radim Hladík či Michal Pavlíček.

Je to opravdu robustní a odolný efekt se širokou škálou overdrive zvuků vhodných pro všechny styly od blues a jazz až po hard-rock. Pracuje v perfektní zvukové shodě s lampovými aparáty, ale zároveň je i velmi vhodnou volbou i pro tranzistorové zesilovače, kterým dodá "lampový" charakter. Je také velmi vhodný pro použití s kvalitními jednokanálovými zesilovači, jejichž možnosti rozšíří díky přidaným dvěma kanálům.

Zvukový charakter zesilovače "neudusí", ale naopak podpoří a vyzdvihne jeho kvality. Tento boutique efektový pedál obsahuje i patentované ovladače "Bass-Boost" a "Tone Control" a také true-bypass funkci. Díky své robustnosti je vhodný i pro live vystoupení, ale i do studia.


Poslat autorovi email
Vaše jméno
Váš email