Prodám ROLAND GR 55S BK + snímač GK-3 11.000,- Kč

Toto je můj inzerát
Vloženo: 1.2.2018 14:38 Typ: Nabízím Kategorie: Zvuková technika Od: Adam Město: Praha, Ostrava

Prodávám tento kytarový syntezátor. Je to velmi dobrý syntezátor na jakýkoli styl hudby. Můžu velice doporučit. Nikdy nebyly žádné poruchy a dá se s ním hrát pořád, má několik hudebních stylů v sobě. Perfektní technologie. Tato verze je včetně děleného snímače GK-3 a případně můžu k tomu prodat i kytaru Epiphone Gibson Les Paul která je stará 23 let a hraje perfektně.

Nová éra zvuku, výkonu i hraní. Roland GR-55 je revolucí kytarové syntézy s vlastnostmi, které dosud žádný kytarový procesor neměl. Je také rychlejší než kdykoliv předtím. Je současně nejpřesnější díky nově vyvinuté technologii detekce výšky tónu. Cena zahrnuje všechny potřebné kabelové zapojení.

Pokud se týká zvuků, tříjádrový generátor zahrnuje řadu světových modelů virtuálních kytar, baskytar, komb a zvuků syntezátorů a umožňuje pracovat se zvuky a texturami, jaké dosud nikdo neslyšel. Na pódiu nebo ve studiu máte okamžitý přístup k rozsáhlé knihovně připravených zvuků GR-55 od popu po rock a dalším, a to rychlou volbou tlačítky kategorií. Vítejte v přelomové éře kytarové syntézy! K dispozici jsou až čtyři zvukové zdroje současně: dva PCM zvuky syntezátoru plus COSM model kytary a normální kytarový vstup. Přes 900 nejnovějších, libovolně editovatelných PCM zvuků Roland včetně pian, varhan, smyčců, vintage syntezátorů a mnohé další. COSM modeling kytar a zesilovačů. Dva typy multiefektů plus globální reverb, chorus, delay a vlastní Looper. Připravený přehrávač USB audio ovládáte nohou.

Parametry
* Typ: Kytarový syntezátor
* Ovládání: 4x Footswitch, 1x Expression Pedal, V-Link, Lead, Rhythm, Other, User, EZ Edit, 6x Control Button, Audio Player
* Vstupy: GK In
* Výstupy: 1x Mono, 2x Mono (L/Mono, R), Headphone (Jack 6,3 mm)
* Počet efektů: 92
* Počet presetů: 270+297
* MIDI: Ano
* USB: Ano
* Napájení: 9V Adaptér

viz https://kytary.cz/roland-gr-55s-bk/HN130618/?gclid=EAIaIQobChMI6pK5mNGE2QIVrgrTCh2MVAIoEAQYASABEgLiHPD_BwE


Poslat autorovi email
Vaše jméno
Váš email