Pedál „wah wah“ DUNLOP GCB95 Original Cry Baby 1.999,- Kč

Toto je můj inzerát
Vloženo: 2.4.2019 01:05 Typ: Nabízím Kategorie: Hudební nástroje Od: zdes Město: Č. Budějovice

Stav: Použitý, ale plně funkční.
Je jen málo jmen, které ve světě hudebníků zná prakticky každý. Zrovna Cry Baby je ale jedním z nich – tyto wah-wah pedály vycházející z designu Thomas Organ z roku 1966 se staly ve světe „kvákadel“ standardem. Mezi jejich uživatele patří jak ti nejslavnější hudebníci jako Jimi Hendrix nebo Eric Clapton, tak i tisíce poloprofesionálních a amatérských muzikantů. Už to samo o sobě vypovídá o kvalitách těchto wah-wah pedálů.

Cry Baby Original je základní verzí v rámci této rodiny. Stejně jako u ostatních CB je i zde elektronika umístěna v masivním kovovém šasi, efekt se spíná standardně sešlápnutím na špičku a o přenos pohybu expression pedálu se stará kvalitní potenciometr. Napájen je standardní 9Voltovou baterií či adaptérem.

Dunlop Cry Baby je vysoce kvalitní wah-wah pedál, který dnes prakticky patří mezi legendy v oblasti kytarových efektů. Nic nebrání ani Vám, abyste se zařadili do plejády jeho uživatelů.
Parametry: Wah-wah / Ovládání: N/A / True Bypass: Ano / Vstupy: 1x Mono / Výstupy: 1x Mono / Napájení: 9V Adaptér, 9V Baterie / Adaptér součástí: Ne


Poslat autorovi email
Vaše jméno
Váš email