Overdrive truebypass 808+ 2.900,- Kč

Toto je můj inzerát
Vloženo: 13.9.2017 21:40 Typ: Nabízím Kategorie: Hudební nástroje Od: Jirka Macháček Město: Písek

Prodám velmi kvalitní overdrive postavený panem Smrčkou na základě obvodů JRC4558D podle původního slavného Tubescreameru. Efekt je hraný jen párkrát doma. Potřebuji větší zkreslení a pro tento typ teď nemám využití. Prodám za 2900,-Kč nebo vyměním za looper se vstupem pro kytaru i pro mikrofon.. Víc informace na stránkách výrobce www.smrckaeffects.com

OVERDRIVE TRUE BYPASS 808+ je kytarový efekt pro zkreslení typu CRUNCH s charakteristickým zastředěním zvuku. Nejlépe pracuje jako „nakopávadlo“ zkreslených lampových zesilovačů pro dotvoření barevnějšího, hustějšího zkreslení s delším sustain, např. pro sólo. Výbornou kombinaci tvoří se single snímači, kterým dá patřičnou tloušťku zvuku ve středech. S čistým kanálem lampového zesilovače produkuje ortodoxní blues – rockový zvuk.

Páčkovým přepínačem v horní části efektu se přepíná GAIN zkreslovacího obvodu. V levé poloze je nižší, v pravé poloze vyšší GAIN – zkreslení.

Přepínač MODE: v levé poloze přepínače je symetrické, dvou diodové zkreslení. V pravé poloze nesymetrické, tří diodové zkreslení. Symetrické zkreslení více limituje a komprimuje zvuk, nesymetrické mu nechává větší dynamiku a naturálnost.

Efekt je 100% analogový bez jakéhokoliv digitálního obvodu. Oproti původnímu TS808® je ODTB 808+ zapojen v režimu TRUE BYPASS, což má blahodárný vliv jak na průchozí (neefektovaný) signál, tak na přirozený zvuk vlastního zkreslení.OVERDRIVE TRUE BYPASS 808+ je v současnosti na základě dlouhodobého vývoje a výběru osazen film/foliovými kondenzátory Panasonic Low Voltage, které jsou považovány celosvětově za vůbec nejlepší pro kytarové efekty. Některé vyšší hodnoty jsou osazeny kondenzátory Wima MKS4, které jsou oblíbeny pro svou kvalitu zvuku mnoha audiofily. Vstupní a výstupní buffer je osazen originálními japonskými tranzistory Toshiba 2SC1815BL. Zkreslovací obvod je pak tvořen vybranou řadou obvodů JRC4558D. Přepínání realizuje 3PDT true bypass switch s dlouhodobou životností. Zdířky jack a napá


Poslat autorovi email
Vaše jméno
Váš email