Orange Combo AD30TC 35.000,- Kč

Toto je můj inzerát
Vloženo: 1.4.2020 16:43 Typ: Nabízím Kategorie: Zvuková technika Od: Nikola Cuc Město: Praha 5

Zaležitost pro fajnšmekry! Prodám kombo Orange, je prakticky nehrané, jako nové, ve vynikajícím stavu a připravené k okamžitému použití, možnost vyzkoušet si kombo před koupí. Předávka osobním převzetím, platba možná převodem, nebo cash.
ORANGE AD30TC Celolampové kytarové zesilovače a komba z řady AD jsou v podstatě vlajkovou lodí v nabídce Orange. Nabízejí ten zcela nejtypičtější britsky laděný zvuk, který se vyznačuje živým čistým zvukem a velmi „šťavnatým“ rockovým zkreslením. Díky speciálnímu vintage laděnému předzesilovači nabízí AD dva kanály, z nichž první disponuje zvukem tlustým a krémovým, který se při vytavení aparátu stává příjemně kousavým, druhý kanál zní pevněji, má více vyšších středů a zkreslení. Konkrétně AD30TC je 30Wattové kombo, jehož koncový zesilovač funguje v třídě A. V jeho dvouúrovňovém preampu naleznete čtyři elektronky typu ECC83, koncový zesilovač obsahuje čtyři lampy EL84, navíc je tu jedna elektronka typu GZ34. Osazeno je dvěma 12palcovými reproduktory Celestion Vintage 30.
Tento model obsahuje preamp s dvěma zcela nezávislými kanály s oddělenými signálovými cestami.
Technické údaje • rozměry: 660 x 540 x 300 mm • váha: 38 kg Parametry Výkon: 30 W Repro: 2x 12 " Počet kanálů: 2 Počet vstupů: 1 Ovládání: 2x Gain, 2x Bass, 2x Middle, 2x Treble, 2x Master Typ reproduktoru: Celestion Vintage 30 Typ elektronek v předzesilovači: 4x ECC83 Typ elektronek v koncovém zesilovači: 4x EL84 Reverb: Ne Výstup pro externí reprobox: Ano Efektová smyčka: Ne Sluchátkový výstup: Ne MIDI: Ne USB: Ne Vstup pro footswitch: Ano Footswitch součástí: Ne.
Kombo je typickým zástupcem úplné klasiky "oranžového " týmu. Je to aparatura, který umí svým nekompromisním soundem převálcovat naprosto vše, co se mu postaví do cesty a je právě proto oprávněně snem každého elektrického kytaristy.
Nikola Cuc Tel: 728 791 831
Email: 0nykas0@seznam.cz


Poslat autorovi email
Vaše jméno
Váš email