Kytarový efekt ELECTRO-HARMONIX Small Clone 1.999,- Kč

Toto je můj inzerát
Vloženo: 2.4.2019 01:07 Typ: Nabízím Kategorie: Hudební nástroje Od: zdes Město: Č. Budějovice

Stav: Použitý, ale plně funkční. Malý, jednoduchý, spolehlivý, šikovný. Konstrukcí jde o typický efekt z řad Electro Harmonix – odolné kovové šasi, ve kterém je schovaná velmi kvalitní elektronika, spolehlivý masivní spínač, jeden potenciometr a dva vstupy pro kabely s 6,3 jacky. 

Účel této krabičky – jde o typický chorus. Váš signál „naklonuje“, trochu změní frekvenci těchto kopií a ty znovu přimíchá k původnímu signálu a ten tak znásobí a pocitově více rozprostře ve frekvenčním spektru. A proč to dělat složité, když to jde jednoduše – pro ovládání tohoto efektu stačí jen jeden potenciometr, který určuje, jak moc rychle bude chorus „kmitat“ a přepínač, u kterého lze volit mezi dvěma módy toho, jak moc výrazných chorus bude. 

Spuštění chorusu je signalizováno červenou diodou, stompbox je samozřejmě analogový a má True-Bypass, takže ve vypnutém stavu nijak neovlivňuje signál. O napájení se stará buď 9-voltová baterie, nebo adaptér.
Typ efektu: Chorus / Ovládání: Rate / True Bypass: Ano / Vstupy: 1x Mono / Výstupy: 1x Mono / Napájení: 9V Adaptér, 9V Baterie / Adaptér součástí: Ne


Poslat autorovi email
Vaše jméno
Váš email