Kytara Line 6 Variax 700 + combo Spider jam + pedál FBV Express 29.000,- Kč

Toto je můj inzerát
Vloženo: 12.12.2020 20:31 Typ: Nabízím Kategorie: Hudební nástroje Od: (neuvedeno) Město: Nový Jičín

Modelingová kytara Line 6 - Variax 700: nejdražší verze řady Variax, vyrobená v Japonsku. Prvním vlastníkem tohoto nabízeného nástroje byl slavný kytarista Michal Pavlíček. Kvalitní i esteticky vydařený nástroj, který ocení zejména hudebníci, kteří působí v několika žánrových oblastech ( např. metal, pop, blues, country).
Tato kytara obsahuje zvuky 28 kytar (Telecaster, Stratocaster, Les Paul, Firebird, Gretsch, Rickenbacker, Gibson, Epiphone, akustické 6 i 12 - Martin, Guild, Gibson; Dobro, Coral Sitar, Danelectro, Gibson Mastertone Banjo, National Tricone) a možnost 10 uživatelských nastavení.
Kytarové modelingové kombo Line6 Spider JAM: Výkon 75 Wattů, repro Celestion 12“+ výškový 2" tweeter. Preamp, ekvalizér, mnoho efektů, jamovací jednotka, umožňující hrát podle vestavěných rytmických doprovodů, vestavěný looper. Lze též připojit jiný zdroj zvuku a mikrofon na zpěv. Kombo je kromě použití pro kytaru velmi univerzální.

Line 6 FBV Express MKII : čtyřkanálový nožní přepínač s Volume/WAH pedálem, nastavováním tap tempa, ovládáním looperu a efektů. Port USB pro propojení s počítačem a port RJ-45 pro připojení k aparátu.

Vše v bezvadném stavu. Přednost osobnímu převzetí, možné i v Ostravě.


Poslat autorovi email
Vaše jméno
Váš email