Ibanez RGIX27FEQM TG Sedmistrunka 15.000,- Kč

Toto je můj inzerát
Vloženo: 30.6.2019 09:08 Typ: Nabízím Kategorie: Hudební nástroje Od: Lukáš Kroupa Město: Uničov

Na kytaře jsou vyměněny aktivní snímače za lepší pasivní Duncan Pegasus u kobylky a u krku Duncan Sentient, jsou to active mount snímače, vyměněný nultý pražec za GrapghTech TUSQ, investice v kytaře je skoro 10000 Kč, samotná kytara stála 20000 Kč, mám ji od roku 2017, s tím že rok byla hraná ve studiu, perfektní pevný krk, drží stabilně ladění, krk se neprohýbá, struny nedrnčí, nízký dohmat.
Tělo je lípa, krk javor/ bubinga, struny skrz tělo, zlatá mechanika kobylka Ibanez Gibraltar standard, menzura 25,5". Je to Iron Label, Indonesie ale opravdu kvalitní, měl jsem dva Korejský Schectery a ty se s touhle kytarou nedali srovnat ( Tempest Active a C7 )
Ke kytaře dám sadu nových strun, kytara osazena novýma strunama, lazená do standardu, dám k tomu popruh, trsátka a nylonové vyztužené pouzdro Thomann.
Cenu nechám dohodou, představu mám, posílejte mi prosím jenom rozumné nabídky. Na dobírku mohu poslat, vše pečlivě zabalím, už jsem poslal do světa spoustu kytar takže se toho opravdu nebojím když jedna kytara přežila cestu z Čech do USA.


Poslat autorovi email
Vaše jméno
Váš email