Hudebně relaxační apartmán - nahrávací studio, s možností přespání - PLZEŇ-LITICE 900,- Kč

Toto je můj inzerát
Vloženo: 20.2.2015 13:46 Typ: Nabízím Kategorie: Ostatní Od: (neuvedeno) Město: Plzeň - Litice

Nabízíme k pronájmu hudební apartmán-studio, vhodný pro kapely či několik kamarádů, kteří si chtějí na několik dní odpočinout od svých rodin a starostí, či si udělat hudební soustředění před návštěvou profi studia, zahrát si na vypůjčené aparatuře, vytočit pár piv, či natočit nějaké demíčko.
Hudebně relaxační apartmán je situován na statku v Liticích u Plzně (5km od čtvrti Plzeň-Bory), do 200m hospoda a dvě prodejny (otevřeno od 8 do 20 denně), 2km je sportovní centrum Škoda land - bruslařská dráha, hřiště na hry, přes léto koupání
Je k dispozici základní vybavení - kytara, basa, elektrické bicí, klávesy, PC s Cubase SX s možností 16 stopé nahrávání celé kapely do počítače, Line6 POD XT Live - kytarový multiefekt, běžné mikrofony, možnost využití výčepního zařízení - pivo dle výběru, kuchyňka MW, vařič, WC, koupelna, 2 postele v místnosti hudební režie, 4postele v samostatném pokoji, možnost posezení na lavičce v uzavřeném dvoře malého statku, rychlý internet přes wifi. Je zde i možnost parkování přímo ve dvoře.
Hudebně relaxační místnost (zkušebna) a nahrávací místnost (režie) se nachází v prostorách bývalé konírny bez oken - z důvodu hluku jsou zazděna. Místnost pro spaní se 4 - mi postelemi je umístěná v jiné části domu ( zde není slyšet hluk ze zkušebny - někdo může spát, jiný hrát). Upozorňujeme potenciální zájemce, že prostory nejsou velmi atraktivní, přesto však splňují svůj účel - čistota-vybavení, nihoho hluk neruší ani nejde rušení z okolí. Na dvoře je však nutno dodržovat klid a pořádek kvůli sousedům.
Kauce je stanovena po dobu pobytu na 5000,- Kč, je samozřejmě vratná v případě předání apartmánu bez poškození.
Cena:
Základ: 900,- Kč / den
+ za každou osobu 600,- Kč / den


Poslat autorovi email
Vaše jméno
Váš email