Electro Harmonix Switchblade Channel Selector 799,- Kč

Toto je můj inzerát
Vloženo: 2.4.2019 01:14 Typ: Nabízím Kategorie: Hudební nástroje Od: zdes Město: Č. Budějovice

Stav: Použitý, ale plně funkční. Kytarový efekt Switchblade ze série Nano, dvoucestný přepínač A / B. Vstupy: A, B, Y - mono 6,3 mm jack. Pasivní (netřeba napájení), True-Bypass. Vyrobeno v USA.
Malý, jednoduchý, spolehlivý, šikovný. Konstrukcí jde o typický pedál z řad Electro Harmonix – odolné kovové šasi, ve kterém je schovaná velmi kvalitní elektronika, spolehlivý masivní spínač a 3 vstupy pro kabely s 6,3 jacky. 

Jde o tzv. „A/B“ switch, to znamená, že do konektoru označeného jako Y zastrčíte zdroj signálu a pomocí přepínače volíte, jestli signál půjde cestou z konektoru A, nebo z konektoru B. Výhodou je, že jeho zapojení funguje i naopak. Takže nejen že lze do Y zapojit například konektor z nástroje a pak určovat, jestli signál půjde do aparátu A nebo B (popř. jestli signál ze zesilovače půjde do reproboxu A nebo B), ale i opačně. Lze tedy konektor Y považovat za výstupní a propojit ho do aparátu a A a B brát jako vstupy – je tedy možné do Switchblade zapojit dva nástroje a přepínáním volit, z kterého z nich půjde signál dál. 

Tento pedál je samozřejmě zcela True-Bypass, takže nijak neovlivňuje signál, navíc je pasivní, takže není třeba ho napájet baterií či adaptérem a konektory jsou mono (jack).
Parametry: Ovládání: N/A / True Bypass: Ano / Vstupy: 1x Mono / Výstupy: 2x Mono / Napájení: Pasivní /Adaptér není součástí: Ne


Poslat autorovi email
Vaše jméno
Váš email