Digitální piano 32.000,- Kč

Toto je můj inzerát
Vloženo: 12.5.2017 16:27 Typ: Nabízím Kategorie: Hudební nástroje Od: Sylvie Město: Praha

Prodávám digitální piáno Korg SP300, v perfektním stavu viz foto...Možné vyzvednutí osobně v Průhonicích u Prahy, tel 777006971, email bilkova@artxdecor.cz
Pro ukázku zvuku vkládám odkaz na videa
https://youtu.be/FzX3wc-whmE
https://youtu.be/VelAOKWfSLE
Popis:
model - SP-300. Jeho vývojem byl tentokrát pověřen tým evropských designérů a na vzhledu i zvuku nástroje je to znát. Kombinace červeno-stříbrné barvy s tradičním třešňovým dřevem vytváří elegantní tělo nástroje, které kromě toho, že je velmi lehké, je i velmi reprezentativní.
Zvuk SP-300 vychází z kvalitních stereo samplů křídel a pianin. Čtyři klavírní zvuky (Grand Piano 1 & 2, Bright Piano a Classic Piano) uspokojí i ty nejnáročnější pianisty. Nabídku zvuků pián doplňují Electric Grand a odvázané Honky-Tonk Piano. Díky dvěma efektovým procesorům, kterými SP-300 disponuje (Reverb (Hall) a Chorus), je navíc možné dodat každému zvuku patřičnou hloubku a šířku. Kromě zvuků klasických pián obsahuje SP-300 i zvuky elektrických pián, jazzových varhan, cembala, klavinovy, smyčců či sboru, celkem rovných 30 zvuků. Ty je možné hrát samostatně nebo je kombinovat do vrstev ("Layer"), čímž se celková zvuková paleta nástroje ještě zvýší.
SP-300 obsahuje vlastní zesilovač o výkonu 2 x 15W a reproduktorový systém s basreflexem, z pravého dřeva. Zcela nově byla vyvinuta dynamická klaviatura nástroje s kladívkovou mechanikou. Úhozovou dynamiku klaviatury je možné nastavovat ve třech úrovních, aby se u nástroje budou dobře cítili všichni pianisté s nejrůznějšími herními styly. K piánu, které chce být i dobrým nástrojem pro výuku, samozřejmě patří i metronom a dva sluchátkové výstupy. Bez zajímavosti nejsou ani četné funkce ladění, možnost transpozice klaviatury či ladění v historických systémech Kirnberger a Werckmeister.


Poslat autorovi email
Vaše jméno
Váš email