Aktivní reproduktory 12” Wharfedale pro 14.000,- Kč

Toto je můj inzerát
Vloženo: 28.12.2021 20:07 Typ: Nabízím Kategorie: Zvuková technika Od: Josef Bena Město: Příbram 26101

Titan AX12 + obaly( možnost hraní s obaly), 3 roky staré, vzhledem covid událostem používané max. 10x ročně na Svatbách. Takže min zátěž, z obalu je prakticky nevynadám, bez jediné chyby.Hrají výborně. PC 26tis

Dvojitý zesilovač třídy D s diskrétními výkonovými zesilovači poskytující špičkový výkon 600W

Pokročilé a univerzální. Wharfedale Pro TITAN AX12 obsahuje výkonnou technologii do lehkého a přenosného 12 '' aktivního reproduktoru. Akusticky optimalizovaný kompresor IRIS X HF ve spojení s jedním z 12 '' LF převodníků na zakázku společnosti Wharfedale Pro poskytuje fenomenální zvuk s prvotřídní efektivitou. S proprietárním hybridním systémem Symetry Horn o výkonu 100 stupňů x 80 stupňů můžete naplnit své místo křišťálově čistým detailním zvukem s maximálním SPL až 128 dB.
Sofistikovaný DSP engine poskytuje výkonnou správu nad funkcemi TITAN AX12, včetně omezení, komprese, dynamiky, crossover řízení, vyrovnání a další. Každý parametr DSP byl přesně nastaven tak, aby vytvořil šest intuitivních předvoleb, které vyhovují širokému spektru aplikací. Vysoce přenosné a výkonné reproduktory TITAN AX12 PA vám poskytnou pohlcující zvuk s inteligentním ovládáním.


Poslat autorovi email
Vaše jméno
Váš email