Kombo pro akustické nástroje / ROLAND AC 33 Zdarma

Toto je můj inzerát
Vloženo: 3.4.2022 00:59 Typ: Nabízím Kategorie: Zvuková technika Od: Katarína Ševčíková Město: Mariánské Lázně

Prodám nepoužívané kombo pro akustické nástroje / ROLAND AC 33
Cena dohodou...
Roland Acoustic Chorus je řada tranzistorových komb, která jsou určena speciálně pro akustické kytary, případně doplněné mikrofonem či jiným zdrojem signálu. Jejich design vychází ze zkušeností, které firma Roland získala s legendárním Jazz Chorus, akorát je vše uzpůsobeno tak, aby zvuk dal vyniknout přednostem akustických nástrojů.
AC-33 je model vybavený koncovým zesilovač, v jehož schopnostech je dodat výkon 2x 15 Wattů, ty pak ve zvuk přetaví dva 5palcové reproduktory. Díky napájení ze sítě pomocí adaptéru či bateriemi je AC možné používat prakticky kdykoli a kdekoli. Nabízí dva kanály, z nichž první je určen pro kytaru a druhý pro mikrofon či jiný zdroj signálu.
Ovladače jsou umístěny na horním panelu. Pro kytarový kanál je zde zabudován samozřejmě vstup, ovladač hlasitosti a pak také 3pásmový ekvalizér sestávající z Bass, Middle a Treble. Lze ze aktivovat stereo chorus, a to v módech Space nebo Wide. Mikrofonní kanál krom vstupu XLR obsahuje i 6,3 mm Jack linový vstup. I zde je ovladač hlasitosti a za ním tentokráte 2pásmový ekvalizér, tedy potenciometry Bass a Treble. I u tohoto kanálu lze zapnout chorus.
V master sekci se nachází kromě Master Volume i ovladač zabudovaného Reverbu. AC samozřejmě obsahuje anti-feedback. Unikátem je zabudování looperu s pamětí 40 sekund. I ten lze ovládat na horním panelu.
Zadní strana aparátu pak krom konektoru pro připojení k elektrické síti obsahuje vstupy pro footswitche, jimiž lze ovládat looper, reverb a chorus. Nechybí ani stereo Line-Out a Aux-In v provedení stereo 3,5 mm Jack a stereo RCA.

Technické údaje
• kombo pro elektroakustickou kytaru
• zabudovaný stereo chorus s módy Wide a Space
• zabudovaný looper s pamětí 40 sekund

Parametry
Výkon: 30 W
Repro: 2x 5 "
Počet kanálů: 2
Počet vstupů: 3
Ovládání: Master Volume, 2x Volume, 2x Bass, Middle, 2x Treble, 2x Chorus Wide/Space/Off, Reverb


Poslat autorovi email
Vaše jméno
Váš email